Elevold Gizli Topuklu Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

Modern ve stil sahibi erkekler için tasarladığımız gizli topuklu klasik erkek ayakkabıları, +7cm ve +9cm yükseklik seçenekleriyle sizlere doğal bir boy uzatma deneyimi sunar. Hakiki deriden üretilen bu ayakkabılar, her türlü hava koşulunda ideal koruma sağlar ve su geçirmez özellikleriyle mevsim geçişlerine dayanıklılık gösterir.

Ayakkabıların dış yüzeyi çeşitli renk seçenekleriyle sunulurken, her zevke uygun kahverengi ve siyah gibi tonlar öne çıkar. İç malzeme olarak kullanılan hakiki deri, uzun süreli kullanımlarda bile ayaklarınızın rahat etmesini sağlar. El yapımı ve hafif neolit taban, gizli topuk tasarımı ile zarif bir görünüş sunarken, yürüyüşünüzde ekstra destek sağlar.

Elevold Gizli Topuklu Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

Bu ayakkabılar, iş toplantılarından özel davetlere, mezuniyetlerden düğünlere kadar her türlü etkinlikte rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca, nemli bir bez ile temizlemeniz ve klasik ayakkabılar için gönderdiğimiz cila ile parlatabilmeniz, ayakkabılarınızın bakımını kolaylaştırır ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Gizli topuklu klasik erkek ayakkabıları, hem boyunuzu uzatırken hem de şıklığınızı korurken, her adımda kendinizi daha iyi hissetmenize olanak tanır. Gerek işlevsellik gerekse estetik açıdan üstün bu ayakkabılarla, stilinizi bir üst seviyeye taşıyın.

Görseldeki +7/+9 cm Boy Uzatan Gizli Topuklu El Yapımı Hakiki Deri Damatlık Kundura ayakkabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Elevold Gizli Topuklu Erkek Bot Modelleri

Elevold erkek gizli topuklu boy uzatan bot modellerimiz, zarif tasarımları ve fonksiyonel özellikleriyle dikkat çekmektedir. El yapımı hakiki ve kaliteli suni deriden üretilmiş olan bot modellerimiz, +7 ila +9cm arası ayarlanabilir boy uzatan tabanlıkları sayesinde sadece görünümünüze değil, aynı zamanda duruşunuza da yükseklik ve zarafet katmaktadır. Yağmurlu ve karlı günlerde rahatlıkla kullanabileceğimiz modellerimiz suya karşı dayanıklı yapılarıyla her türlü hava koşuluna da uyum sağlamaktadır.

Nefes alan materyali sayesinde ayaklarınızın gün içerisinde terlemesinin ve kötü koku oluşumunun da önüne geçmektedir. Yumuşak tabanları ise adımlarınızı destekleyerek yorgunluğunuzu azaltmaya yardımcı olarak yürüyüş konforunuzu artırır.

Elevold Gizli Topuklu Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

Çeşitli renk ve modeli mevcut olan bot modellerimiz arasından kombininize uygun olanı tercih edebilir ve dışarıdan belli olmayan boy uzatan tabanlıklar sayesinde boyunuzun daha uzun gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Görseldeki +7/+9cm Boy Uzatan El Yapımı Hakiki Deri Chelsea Model Siyah Gizli Topuklu Erkek Bot ayakkabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Elevold Gizli Topuklu Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Elevold'un gizli topuklu erkek spor ayakkabı koleksiyonu, her zevke uygun geniş renk ve model seçenekleri ile sunulmaktadır. Ayakkabılarımızın iç tasarımında yer alan özel tabanlıklar, modele bağlı olarak boyunuzu +6 cm ile +8 cm arasında uzatabilir. Bu özel tabanlıklar, dışarıdan görünmez ve ayakkabının estetik bütünlüğünü korur, şıklığını artırır.

Koleksiyonumuzdaki ayakkabılar, yüksek kalitede nefes alabilen tekstil ve suni deri malzemelerle üretilmiştir. Bu malzemeler, terlemeyi minimuma indirgerken kötü kokuların önlenmesine yardımcı olur, böylece ayakkabılarınız her mevsim konforlu bir kullanım sunar.

Elevold Gizli Topuklu Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

Erkek spor ayakkabı modellerimiz dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanıma uygundur ve bakımları son derece kolaydır. Ayakkabılarınızı temizlerken yıkama makinesine atmanız önerilmez; bu, malzemenin aşınmasına yol açabilir. Onun yerine, yalnızca nemli bir bez ile lekeleri nazikçe silerek ayakkabılarınızı taze ve yeni gibi tutabilirsiniz.

Görseldeki +7cm Boy Uzatan Gizli Topuklu Beyaz Renk Erkek Spor Ayakkabı Sneaker ayakkabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Elevold Marka Tabanlıklar Nasıl Kullanılır?

Elevold markamız, boy uzunluğu konusunda daha fazla memnuniyet arayanlar için özel olarak tasarlanmış tabanlıklar sunar. Bu tabanlıklar, hem erkekler hem de kadınlar için idealdir ve geleneksel hava yastıklı ya da yumuşak tabanlıkların aksine, kullanım esnasında herhangi bir ağrı ya da rahatsızlık hissi yaratmaz.

Tabanlığımız, tam boy bir yapıya sahiptir; parmak ucundan topuğa kadar uzanarak, ayakta herhangi bir kayma, yan dönme veya kalkma gibi istenmeyen durumları önler. Ayakkabınızın iç yapısına zarar vermeden maksimum konfor sağlar.

Seçtiğiniz model ve numaraya uygun olarak hazırlanan tabanlıklarımız, kutu içerisinde sizlere gönderilmekte ve çıkarılabilir özellikleri sayesinde ayakkabılarınızın daha iyi nefes almasını sağlar. Kullanımı son derece basit olan bu tabanlıkları, ayakkabınızın içine yerleştirmeniz yeterlidir. İsteğe bağlı olarak, tabanlıkların ayakkabılara kalıcı olarak yapıştırılması hizmetimiz de mevcuttur.

Boy uzatma ayakkabıları kişilerin günlük konforunda herhangi bir değişikliğe sebep olmadan içerisinde bulunan tabanlıklar sayesinde +5cm ila +9cm arasında kişilerin daha uzun gözükmelerini sağlayan ayakkabılardır.
Boy uzatan klasik ayakkabılar özel davetlerde, mezuniyetlerde, düğünde ya da iş toplantılarında tercih edilebilmektedir.
Boyu olduğundan daha uzun göstermek için ayakkabıların içerisinde boy uzatan tabanlıklar konulmaktadır.